SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

XIII Niedziela Zwykła - 30 czerwca 2019 r.

1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia oktawy i procesji na zakończenia oktawy Bożego Ciała. Szczególnie dziękujemy tym, którzy podjęli wysiłek przygotowania ołtarzy, dzieciom i ich najbliższym za sypanie kwiatów, wszystkim niosącym chorągwie, feretrony i baldachim, lektorom, ministrantom oraz orkiestrze. Dziękujemy za udekorowanie mieszkań na trasie procesji oraz za obecność i dar wspólnej modlitwy.

2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

• W pierwszy czwartek o godz. 8.00 Msza św. w intencji Straży Honorowej.

• W pierwszy piątek spowiedzi rano od 6.00 i po południu od 15.30. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00, 8.00, 16.00 i 18.00.

• W pierwszą sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8.00, a o godz. 17.20 różaniec.

3. Franciszkanie w Przemyślu zapraszają mężczyzn w sobotę na męski różaniec. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 6.00. Szczegółowy program na plakatach.

4. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

5. Podczas wakacji nasz kościół jest otwarty cały dzień. Zapraszamy do nawiedzania Najświętszego Sakramentu i modlitwy.

6. W lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.

7. Zapraszamy dzieci na półkolonię, która odbędzie się w dniach od 22 do 26 lipca. Koszt 150 zł. Karta uczestnika do pobrania w zakrystii.

8. W dalszym ciągu prosimy o wpisywanie się do księgi znajdującej się za ławkami w tylnej części kościoła. Przypominamy, że wpisy są konieczne do rozliczenia finansów otrzymanych na remont naszego kościoła z projektu Unii Europejskiej.

9. Podczas wakacji kancelaria parafialna będzie czynna: we wtorki od 8.30 do 9.30, w czwartki od 16.00 do 17.30 i w soboty od 8.30 do 9.30. W sprawach związanych z pogrzebem czy posługą u chorych służymy o każdej porze.

10. Szkoła Salezjańska prowadzi nabór na nowy rok szkolny. Są jeszcze wolne miejsca do klasy 4 i 7 szkoły podstawowej. Zainteresowanych zapraszamy do sekretariatu szkoły w godzinach od 8.00 do 13.00.

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: śp. Ryszarda Wiącek. Polecając go Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...

Transmisja on-line

Kamera on-lineZobacz więcej →