SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

XXIV Niedziela Zwykła - 16 września 2018 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za składane ofiary na spłatę długu po gruntownym remoncie naszej świątyni. W ostatnią niedzielę zebrano 8.612 zł i spłacono kolejne 10.000 zł długu. Do spłaty pozostało jeszcze 30.000 zł. Wszystkim serdecznie dziękujemy za ofiarność. Bóg zapłać.

2. Zapraszamy chętnych chłopców do grona ministrantów. Zapisy przyjmuje ks. Mieczysław. Natomiast dziewczęta zapraszamy do scholii. Zapisy przyjmuje siostra Jakuba.

3. Zapraszamy młodzież do Oratorium od środy do soboty każdego tygodnia w godzinach od 19.00 do 21.00. Natomiast dzieci zapraszamy do Małego Oratorium Dominik od poniedziałku do piątku w godz. od 15.00 do 18.00.

4. Spotkanie dla uczniów klas szóstych rozpoczynających przygotowanie do sakramentu bierzmowania odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w kaplicy św. Jana Bosko.

5. Spotkanie zespołu Caritas Wyobraźnia Miłosierdzia odbędzie się również w poniedziałek o godz. 19.30.

6. Spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w kaplicy św. Jana Bosko.

7. Wspólnota Ziemia Piękna zaprasza na spotkanie modlitewne i wieczór chwały w środę na godz. 19.00 w kościele.

8. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas siódmych odbędzie się w środę 26 września o godz. 19.00 dla grupy C i D. Na spotkanie prosimy o przyniesienie indeksów.

9. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas trzecich gimnazjum i klas ósmych odbędzie się w czwartek o godz. 19.00. Na spotkanie prosimy o przyniesienie indeksów.

10. Od przyszłej niedzieli na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy młodzież naszej parafii, a szczególnie przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

11. W dniach 22-23 września br. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii Trójcy Świętej w Przemyślu organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Koszt wyjazdu 180 zł. Dzieci 90 zł.

12. Diecezjalna pielgrzymka Róż Różańcowych do Kalwarii Pacławskiej odbędzie się w sobotę 29 września. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

13. Zapraszamy do korzystania z siłowni, tenisa stołowego i boiska piłkarskiego. Zapisy przyjmuje ks. Michał.

14. Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” przeprowadzi zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Taki sprzęt można będzie składać na parkingu przy starej plebani 28 września od godziny 8.00 do 11.30.

15. W dniach od 1 do 8 maja przyszłego roku nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Całkowity koszt wyjazdu wynosi 4.250 zł. Szczegółowy program pielgrzymki znajduje się na stronie internetowej. Zapisu można dokonać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

16. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Antoninę Wawro i śp. Marię Baran. Polecając je Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...

14 Wrzesień 2018
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie