SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

XXII Niedziela Zwykła - 2 września 2018 r.

1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.00. Zachęcamy i prosimy osoby chętne do przystąpienia do Róż Różańcowych. Jest to zobowiązanie do rozważania jednej tajemnicy i odmówienie jednej dziesiątki Różańca każdego dnia. W ten sposób możemy wyprosić u Pana Boga przez przyczynę Maryi wiele łask i darów dla siebie, rodziny i całej naszej parafii. Zapisy przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

2. W poniedziałek Msze Święte na rozpoczęcie roku szkolnego:

8.00 – II Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum „Morawa”.

9.00 – Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa im. Isaac'a Newtona i Gimnazjum Nr 5.

10.00 – Zespół Szkół Salezjańskich.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

• W pierwszy czwartek o godz. 8.00 Msza św. w intencji Straży Honorowej. O godz. 18.00 Msza św. w intencji Służby Liturgicznej ich rodzin oraz o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. zapraszamy rodziców lektorów, ministrantów i kandydatów na spotkanie do Oratorium.

• W pierwszy piątek spowiedzi rano od 6.00 i po południu od 15.30. Zachęcamy do spowiedzi dzieci i młodzież, aby nowy rok szkolny rozpocząć i czystym sercem i Bożym błogosławieństwem. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00, 8.00, 16.00 i 18.00. Tego dnia odwiedzimy chorych od godz. 9.00.

4. W sobotę przypada święcie Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej.

5. Dziękujemy ks. Jackowi Jurczyńskiemu za posługę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie Ks. Marka Ruska. Tak ks. Jackowi jak i ks. Markowi życzymy wiele Bożego błogosławieństwa i polecamy modlitwie ich kapłańską posługę.

6. W dalszym ciągu prosimy o wpisywanie się do księgi znajdującej się za ławkami w tylnej części kościoła. Przypominamy, że wpisy są konieczne do rozliczenia finansów otrzymanych na remont naszego kościoła z projektu Unii Europejskiej.

Transmisja on-line

Kamera on-lineZobacz więcej →