SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

Uroczystość NMP Częstochowskiej - 26 sierpnia 2018 r.

1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8.00, a o godz. 17.20 Różaniec.

2. W przyszłą niedzielę po przerwie wakacyjnej wznawiamy odprawianie Mszy św. o godz. 16.00.

3. Również w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.00. Zachęcamy i prosimy osoby chętne do przystąpienia do Róż Różańcowych. Jest to zobowiązanie do rozważania jednej tajemnicy i odmówienie jednej dziesiątki Różańca każdego dnia. W ten sposób możemy wyprosić u Pana Boga przez przyczynę Maryi wiele łask i darów dla siebie, rodziny i całej naszej parafii. Zapisy przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

4. W dalszym ciągu prosimy o wpisywanie się do księgi znajdującej się za ławkami w tylnej części kościoła. Przypominamy, że wpisy są konieczne do rozliczenia finansów otrzymanych na remont naszego kościoła z projektu Unii Europejskiej.

5. W dniach od 15 sierpnia do 7 października blisko 20 państw włączyło się w modlitwę różańcową w obronie wiary katolickiej i ocalenia swych Ojczyzn. Z Maryją Królową Polski modlimy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu. W tej intencji modlimy się codziennie w kościele dziesiątką różańca o godz. 17.45. Zachęcamy również o modlitwy osobistej w naszych rodzinach.

6. Salezjańska Szkoła Podstawowa prowadzi nabór na nowy rok szkolny. Są jeszcze wolne miejsca do klasy 4. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do sekretariatu szkoły.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Teresę Trojnar. Polecając ją Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...

Transmisja on-line

Kamera on-lineZobacz więcej →