SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

XVIII Niedziela Zwykła - 5 sierpnia 2018 r.

1. Serdecznie dziękujemy pani Beacie Kot, Podkarpackiemu, Wojewódzkiemu Konserwatorowi Zabytków za współorganizację i uczestnictwo w uroczystościach związanych ze 160. rocznicą urodzin bł. Augusta Czartoryskiego.

2. Dziękujemy ks. Mirosławowi Gajdzie na sześcioletnią posługę dyrektora w szkole salezjańskiej. Ks. Mirosław decyzją władz zgromadzenia został skierowany do szkoły w Oświęcimiu, gdzie również będzie dyrektorem szkoły. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie Ks. Wojciecha Strzeleckiego nowego dyrektora szkoły salezjańskiej. Tak odchodzącemu dyrektorowi jak i nowemu życzymy wiele Bożego błogosławieństwa.

3. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.00.

4. Również dzisiaj zakończenie Międzynarodowego Festiwalu Salezjańskie Lato. Zapraszamy na koncert finałowy do naszego kościoła na godz. 19.30.

5. Od poniedziałku na naszej posesji rozpoczną się prace ziemne związane w modernizacją centralnego ogrzewania. Dlatego też bramka od ul. Glazera będzie zamknięta do czasu ukończenia prac.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 6.00 wyruszy z naszej parafii coroczna pielgrzymka na wielki odpust do Kalwarii Pacławskiej. Zapisy codziennie, włącznie do soboty, w kancelarii parafialnej, w godz. 8.30-9.30 i 16.00-17.00. Koszt pielgrzymki wynosi 60 zł. Bagaże na samochód składamy przed Mszą św. w dniu wymarszu. Zachęcamy do udziału.

7. Zapraszamy do udziału w V Edycji Wakacyjnej Lidze Salezjańskiej w piłkę nożną. Zapisy do 7 sierpnia. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej. Jednocześnie informujemy, że turniej o Puchar Proboszcza naszej parafii odbędzie się w sobotę 25 sierpnia.

8. Salezjańska Szkoła Podstawowa prowadzi nabór na nowy rok szkolny. Są jeszcze wolne miejsca do klasy 4. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do sekretariatu szkoły.

9. W dniach od 1 do 8 maja przyszłego roku nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Całkowity koszt wyjazdu wynosi 4.250 zł. Szczegółowy program pielgrzymki znajduje się na stronie internetowej. Zapisu można dokonać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Transmisja on-line

Kamera on-lineZobacz więcej →