SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

Wniebowstąpienie Pańskie - 13 maja 2018 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe:

• o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w milczeniu.

• o godz. 17.30 nabożeństwo majowe z czytanką.

2. Trwa szczególny czas modlitwy w intencji maturzystów. Przy relikwiach bł. Augusta Czartoryskiego, patrona zdających egzaminy, znajduje się księga, do której można wpisać się i dołączyć do grupy modlących się w tej intencji.

3. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończymy okres wielkanocny. W sobotę w wigilię uroczystości przeżyjemy czuwanie i wieczór uwielbienia. Poprowadzi go wspólnota Ziemia Piękna wspólnie z franciszkańską Akademią Wiary. Rozpoczęcie o godz. 19.00. W programie: uwielbienie Jezusa Chrystus w Najświętszym Sakramencie, konferencja oraz modlitwa wstawiennicza. Czuwanie zakończymy Eucharystią około godz. 22.00. Chętnych serdecznie zapraszamy.

4. W poniedziałek 21 maja o godzinie 19.00 odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie ze sztuką. Spotkania będzie pod nazwą: Madonny pięknieją, a poświęcone będzie rezultatom najnowszych prac konserwatorskich przy niektórych wizerunkach Matki Bożej w naszej Archidiecezji. Spotkanie poprowadzi pani dr Marta Trojanowska z Towarzystwa Miłośników sztuki Sakralnej.

5. Serdecznie zapraszamy dzieci na wyjazd wakacyjny do Czarnieckiej Góry w terminie: 18 - 27 lipca br. Koszt: 700 zł. Karty uczestnika do odebrania w zakrystii.

6. W dalszym ciągu prosimy o wpisywanie się do księgi znajdującej się za ławkami w tylnej części kościoła. Przypominamy, że wpisy są konieczne do rozliczenia finansów otrzymanych na remont naszego kościoła z projektu Unii Europejskiej.

7. Salezjańska Szkoła Podstawowa prowadzi nabór na nowy rok szkolny. Są jeszcze wolne miejsca do klasy 4. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do sekretariatu szkoły w godzinach od 8.00 do 15.00.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: śp. Wiktorię Kuczkowską i śp. Eugenię Szeremeta. Polecając ich Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...

12 Maj 2018
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie