SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

VI Niedziela Wielkanocna - 6 maja 2018 r.

1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.00.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe:

• o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w milczeniu.

• o godz. 17.30 nabożeństwo majowe z czytanką.

3. We wtorek przypada uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski. Jest to dzień imienin Księdza Biskupa Stanisława Jamrozka. Osobę Solenizanta otoczmy naszą modlitwą.

4. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci naszej parafii będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii św. Spotkanie dla dzieci w środę o godz. 19.00 w kościele, natomiast spowiedź w sobotę o godz. 17.00.

6. Trwa szczególny czas modlitwy w intencji maturzystów. Przy relikwiach bł. Augusta Czartoryskiego, patrona zdających egzaminy, znajduje się księga, do której można wpisać się i dołączyć do grupy modlących się w tej intencji.

7. Katechezy przedmałżeńskie w miesiącu maju będą w parafii św. Jana z Dukli w Przemyślu. Pierwsze spotkanie w poniedziałek 7 maja o godz. 19.00.

8. W dalszym ciągu prosimy o wpisywanie się do księgi znajdującej się za ławkami w tylnej części kościoła. Przypominamy, że wpisy są konieczne do rozliczenia finansów otrzymanych na remont naszego kościoła z projektu Unii Europejskiej.

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: śp. Andrzeja Sopla i śp. Zofię Krawczyszyn. Polecając ich Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...

04 Maj 2018
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie