SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

IV Niedziela Wielkiego Postu - 22 marca 2020 r.

1. Zachęcamy do pozostania w domu i uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej oraz nabożeństwach: Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej on-line, w środkach społecznego przekazu.

2. Dziś po każdej Mszy św. jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o oddalenie od nas epidemii koronawirusa. Natomiast w tygodniu od 15.00 do 18.00. Zachęcamy do osobistej modlitwy i adoracji.

3. Na ten trudny czas oddajmy się Maryi - Matce Bożej. Zachęcamy do umieszczenia w oknach domów obrazu Matki Bożej i do modlitwy przez Jej przyczynę.

4. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień świętości życia. Tego dnia modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Msze św. o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 16.00 i 18.00.

5. Poświęcenie książeczek do modlitwy dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. jest przeniesione z dnia 25 marca na czas późniejszy.

6. Nabożeństwa Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej są zawieszone.

7. W zakrystii i kancelarii można nabyć paschaliki i baranki wielkanocne.

8. Informujemy, że z powodu epidemii nie będzie wyznaczonych dni na spowiedź przed świętami. Zachęcamy do spowiedzi podczas każdej Mszy św., a w tygodniu dodatkowo podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: śp. Marię Śliwiak, śp. Kazimierza Fejdasz, śp. Eugeniusza Pusz, śp. Katarzynę Banicką i śp. Aleksandra Łaszkiewicza. Polecając ich Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Transmisja on-line

Kamera on-lineZobacz więcej →