SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

Święto Chrztu Pańskiego - 12 stycznia 2020 r.

1. Dzisiaj przypada Święto Chrztu Pańskiego. Zachęcamy do adoracji i oddania czci Jezusowi Chrystusowi w figurze Betlejemskiego Dzieciątka. Mamy możliwość zyskania odpustu nadanego przez Kustosza Ziemi Świętej.

2. Nieszpory kolędowe dzisiaj o godz. 17.00. Kolędy i pastorałki wykona schola naszej parafii. Zapraszamy na wspólne kolędowanie.

3. Kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

4. Dzieci zapisane na zimowisko prosimy o przybycie w poniedziałek na godz. 9.00 do sali kolumnowej w podziemiach kościoła.

5. Zarząd Osiedla Nr 5 Salezjańskie zaprasza na zebranie z mieszkańcami w środę o godzinie 19.00 w klubie osiedlowym przy ul. Bpa Glazera 10.

6. W piątek zakończymy kolędę. Serdecznie dziękujemy na miłe przyjmowanie kapłanów. Wyrażamy też ogromną wdzięczność za składane ofiary przy tej okazji. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w czasie wyznaczonym, a chciałby wizyty kapłana w domu prosimy o zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Dniem wizyty dodatkowej będzie czwartek, 23 stycznia, od godz. 15.30.

7. W sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

8. Na styczniowe spotkania ze sztuką religijną zapraszamy w poniedziałek, 20 stycznia o godz. 18.45 do sali św. Cecylii w Oratorium. Tym razem Symboliczne treści przedstawień Bożego Narodzenia omówi dr Marta Trojanowska z Towarzystwa Miłośników Sztuki Sakralnej.

9. W dalszym ciągu prosimy o wpisywanie się do księgi znajdującej się za ławkami w tylnej części kościoła. Przypominamy, że wpisy są konieczne do rozliczenia finansów otrzymanych na remont naszego kościoła z projektu Unii Europejskiej.

10 Styczeń 2020
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie

Transmisja on-line

Kamera on-lineZobacz więcej →

Transmisja on-line

Kamera on-lineZobacz więcej →