SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

XXVII Niedziela Zwykła - 6 października 2019 r.

1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.00. Zachęcamy i zapraszamy osoby chętne do przystąpienia do Róż Żywego Różańca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.00.

3. Katechezy przedmałżeńskie w październiku będą w parafii Świętej Trójcy w Przemyślu w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.15. Pierwsze spotkanie w poniedziałek.

4. Posiedzenie Rady Parafialne odbędzie się we wtorek o godz. 19.15 w Oratorium.

5. W imieniu wspólnoty Ziemia Piękna zapraszamy na Szkołę Wiary. Spotkania w środy o godz. 19.00 w Oratorium.

6. Spotkanie dla rodziców całej Służby Liturgicznej odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 w salce ministranckiej.

7. Pielgrzymka rodzin i małżeństw do kolegiaty w Jarosławiu odbędzie się w sobotę. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 8.30 spod kościoła. Koszt 20 zł.

8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili dzień papieski. Po Mszach św. będzie kwesta do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia, który jest przeznaczony na kształcenie ubogiej, a zdolnej młodzieży.

9. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony szczególnie modlitwie za zmarłych. Na bocznych ołtarzach, wyłożone są kartki wspominkowe. Wypominki z czytelnie wypisanymi imionami zmarłych można składać w kopertach w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych w wypominkach przez miesiąc listopad odmawiany będzie różaniec o godz. 17.00, a w każdą ostatnią niedzielę miesiąca będzie sprawowana Eucharystia o godz. 18.00, poprzedzona modlitwą różańcową o godz. 17.30.

10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: śp. Janusza Gawła, śp. Dariusza Półtoraka i śp. Alicję Semen. Polecając ich Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...

04 Pazdziernik 2019
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie