SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

XVIII Niedziela Zwykła - 4 sierpnia 2019 r.

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość ku czci błogosławionego Augusta Czartoryskiego. Mszę św. dziękczynną o godz. 11.30 w 15. rocznicę beatyfikacji odprawi Ksiądz Arcybiskup Józef Michalik. W tylnej części kościoła na stolikach są do nabycia foldery oraz książki z biografią naszego błogosławionego. Zachęcamy do pozyskania tych pozycji.

2. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.00.

3. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego.

4. W przeszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 za posługę 50 lat kapłaństwa będzie dziękował Panu Bogu ks. Jerzy Harlender. Polecajmy w modlitwie zacnego jubilata.

5. W poniedziałek 12 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 wyruszy z naszej parafii coroczna pielgrzymka na wielki odpust do Kalwarii Pacławskiej. Zapisy codziennie w kancelarii parafialnej, do soboty włącznie, w godz. 8.30-9.30 i 16.00-17.00. Koszt pielgrzymki wynosi 70 zł. Bagaże na samochód składamy przed Mszą św. w dniu wymarszu. Zachęcamy do udziału

6. Zapraszamy do wzięcia udziału VI Edycji Ligi Salezjańskiej w piłkę nożną, która odbędzie się w sierpniu. Wszelkie informację można uzyskać na stronie internetowej parafii.

7. Szkoła Salezjańska prowadzi nabór na nowy rok szkolny. Są jeszcze wolne miejsca do klasy 4 i 7 szkoły podstawowej oraz pierwszych klas liceum. Zainteresowanych zapraszamy do sekretariatu szkoły w godzinach od 8.00 do 13.00.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: śp. Stanisława Żółkiewicza. Polecając go Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...

02 Sierpień 2019
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie