SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

XVI Niedziela Zwykła - 21 lipca 2019 r

1. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa patrona kierowców dzisiaj po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo pojazdów. Po Mszy św. kierowców prosimy o ustawienie się przy samochodach. Jeden kapłan poświęci pojazdy przed kościołem i na parkingu przed plebanią, zaś drugi na parkingu koło szkoły salezjańskiej i za plebanią. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

2. Wyrażamy wdzięczność za składane ofiary na remont organów i inwestycje w naszej parafii. W ostatnią niedzielę zebrano 8.211 zł. Wszystkim serdecznie dziękujemy za ofiarność. Bóg zapłać.

3. Od czwartku trwa Międzynarodowy Festiwal Salezjańskie Lato. Zapraszamy na koncerty. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.

4. Rozpoczęcie półkolonii letniej jutro o godz. 9.00 w sali kolumnowej w podziemiach kościoła.

5. W środę przypada miesięczne wspomnienie Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. O godz. 17.00 uroczysta nowenna. Po nowennie procesja różańcowa z odczytaniem próśb i podziękowań składanych do skarbonki przy ołtarzu Matki Bożej. Do niesienia figury Wspomożycielki zapraszamy Róże 12b, 13b, 14b, 15b, 16b. Po procesji Msza św. w intencji próśb i podziękowań.

6. Ksiądz Arcybiskup Adam Szal w przyszłą niedzielę zaprasza rodziców księży, kleryków i sióstr zakonnych do Jodłówki. Rozpoczęcie spotkania o godz. 16.00.

7. W dalszym ciągu prosimy o wpisywanie się do księgi znajdującej się za ławkami w tylnej części kościoła. Przypominamy, że wpisy są konieczne do rozliczenia finansów otrzymanych na remont naszego kościoła z projektu Unii Europejskiej.

8. Szkoła Salezjańska prowadzi nabór na nowy rok szkolny. Są jeszcze wolne miejsca do klasy 4 i 7 szkoły podstawowej oraz pierwszych klas liceum. Zainteresowanych zapraszamy do sekretariatu szkoły w godzinach od 8.00 do 13.00.

9. Już dziś informujemy, że 12 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 wyruszy z naszej parafii coroczna pielgrzymka na wielki odpust do Kalwarii Pacławskiej. Zapisy w kancelarii parafialnej od 1 do 11 sierpnia. Koszt pielgrzymki wynosi 70 zł. Zachęcamy do licznego udziału.

19 Lipiec 2019
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie