SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

XV Niedziela Zwykła - 14 lipca 2019 r.

1. Przypominamy, że podczas wakacji nasz kościół jest otwarty cały dzień. Zapraszamy do nawiedzania Najświętszego Sakramentu i modlitwy.

2. Informujemy, że podczas wakacji punkt CARITAS będzie czynny tylko 15 lipca i 19 sierpnia.

3. W przeszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 za posługę 25 lat kapłaństwa będą dziękowali Panu Bogu: ks. Bogusław Zawada - nasza parafianin, ks. Adam Świta, ks. Zbigniew Majcher i ks. Jan Dubas. Polecajmy w modlitwie zacnych jubilatów.

4. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa patrona kierowców w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

5. W lipcu i sierpniu w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

6. W dalszym ciągu prosimy o wpisywanie się do księgi znajdującej się za ławkami w tylnej części kościoła. Przypominamy, że wpisy są konieczne do rozliczenia finansów otrzymanych na remont naszego kościoła z projektu Unii Europejskiej.

7. Szkoła Salezjańska prowadzi nabór na nowy rok szkolny. Są jeszcze wolne miejsca do klasy 4 i 7 szkoły podstawowej. Zainteresowanych zapraszamy do sekretariatu szkoły w godzinach od 8.00 do 13.00.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: śp. Mieczysława Majchrowicza, śp. Ryszarda Misijowskiego i śp. Reginę Sikorską. Polecając ich Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...

11 Lipiec 2019
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie