SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

Święto Chrztu Pańskiego - 13 stycznia 2019 r.

1. Dzisiaj kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

2. Trwa Wizyta Duszpasterską. Program odwiedzin rodzin naszej parafii został dostarczony do domów i mieszkań. Dodatkowo jest umieszczony na stronie internetowej parafii i w gablotach. W czasie trwania kolędy kancelaria parafialne popołudniu i w sobotę jest nieczynna.

3. W piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. W sobotę imieniny obchodzi ks. Mariusz Bąk, wikariusz parafii i katecheta. Pamiętajmy w modlitwie o ks. Mariuszu

5. W przyszłą niedziele odbędzie się kwesta do puszek na pomoc osobom bezdomnym. Kwestę przeprowadzą przedstawiciele Towarzystwa św. Brata Alberta w Przemyślu.

6. Zapraszamy na kolejne spotkanie ze sztuką religijną. Tematem spotkania będą: Dzieje sztuki Kościoła Wschodniego - Ikonoklazm i sztuka Normanów na Sycylii. Przygotował je ks. Marek Wojnarowski, dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego w Przemyślu. W imieniu Towarzystwa Miłośników Sztuki Sakralnej zapraszamy do sali św. Cecylii w poniedziałek 21 stycznia o godzinie 18.45.

7. Serdecznie dziękujemy za ofiarowane produkty żywnościowe. Do dyspozycji mamy jeszcze kilkanaście pakunków z żywnością. Prosimy o zgłaszanie osób czy rodzin potrzebujących pomocy.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: śp. Henryka Lisowiec, śp. Zbigniewa Kamińskiego, śp. Ewę Mach, śp. Kazimierza Morawskiego, śp. Bogusława Jabłońskiego i śp. Krystynę Balawejder. Polecając ich Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

11 Styczeń 2019
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie