SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

XXXI Niedziela Zwykła - 4 listopada 2018 r.

1. Dziś odbywa się kwesta do puszek na leczenie szesnastoletniej Iwony. Urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. Choroba przykuła ją do wózka inwalidzkiego, ale dzięki systematycznej rehabilitacji i włączonej terapii komórkami macierzystymi ma szansę chodzić. W imieniu Iwony i jest rodziny dziękujemy za każdy gest życzliwości.

2. Zmiana tajemnic Żywego Różańca dziś o godz. 17.00.

3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjum w czwartek o godz. 18.00 w Oratorium.

4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć zespół muzyczny Fausystem z Oświęcimia. Wprowadzi on nas w klimat dziękczynienia Panu Bogu za 95 lat istnienia naszej parafii. W związku z jubileuszem, który będziemy przeżywali w niedzielę 18 listopada już dzisiaj zapraszamy na wieczór uwielbienia i dziękczynienia Panu Bogu w środę 14 listopada o godz. 19.00.

5. Również w przyszłą niedzielę Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza do udziału w uroczystościach z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. w Archikatedrze o godz. 10.00.

6. Msza św. w intencji Straży Honorowej w czwartek o godz. 8.00.

7. W związku z remontem dachu na starej plebanii w przyszłym tygodniu będzie zamknięty wjazd na naszą posesję od ul. św. Jana. Prosimy o kierowanie się do bramy szkolnej od ul. Noskowskiego.

8. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 17.00. Przy wyjściu z kościoła na bocznych ołtarzach, wyłożone są kartki wspominkowe. Za zmarłych polecanych w wypominkach w każdą ostatnią niedzielę miesiąca będzie sprawowana Eucharystia o godz. 18.00, poprzedzona modlitwą różańcową o godz. 17.30.

9. Są jeszcze wolne miejsca na majową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Całkowity koszt wyjazdu wynosi 4.250 zł. Szczegółowy program pielgrzymki i umowa do pobrania znajduje się na stronie internetowej. Zapisu można dokonać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

02 Listopad 2018
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie