SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

X Niedziela Zwykła - 10 czerwca 2018 r.

1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia oktawy i procesji na zakończenia oktawy Bożego Ciała. Szczególnie dziękujemy tym, którzy podjęli wysiłek przygotowania ołtarzy, dzieciom i ich najbliższym za sypanie kwiatów, wszystkim niosącym chorągwie i baldachim, lektorom, ministrantom i orkiestrze. Dziękujemy za udekorowanie mieszkań na trasie procesji oraz za obecność i dar wspólnej modlitwy.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe:

• o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w milczeniu.

• o godz. 17.30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

3. We wtorek zapraszamy na posiedzenie Rady Parafialnej na godz. 19.00 do Oratorium.

4. W środę zapraszamy na spotkanie modlitewne i wieczór chwały. Poprowadzi je wspólnota Ziemia Piękna. Początek o godz. 19.00 w kościele.

5. W przyszłą niedziele po każdej Mszy św. będzie kwesta do puszek na wyjazd wakacyjny ministrantów naszej parafii.

6. Salezjańska Szkoła Podstawowa prowadzi nabór na nowy rok szkolny. Są jeszcze wolne miejsca do klasy 4. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do sekretariatu szkoły w godzinach od 8.00 do 15.00.

7. W sobotę 30 czerwca jest organizowana pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. W programie Msza św, zwiedzanie i ognisko. Koszt 35 zł. Lista chętnych na wyjazd w zakrystii.

8. Z przykrością informujemy, że w ostatnich tygodniach ktoś złośliwie podlewa żrącym środkiem tuje i świerki rosnące przy boisku szkolnym i kościele. W ten sposób zostały zniszczone wieloletnie drzewka. Dokładamy wszelkich starań, aby otoczenie kościoła i szkoły było piękne. Jakaś osoba w sposób ordynarny niszczy naszą pracę. Jeżeli ktoś widział coś niepokojącego prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: śp. Antoninę Głowacką. Polecając ją Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...

08 Czerwiec 2018
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie