SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

XXIII Niedziela Zwykła - 8 września 2019 r.

1. Dziękujemy siostrze Brygidzie za posługę w zakrystii, a siostrze Hortulanie za pracę katechetki. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej siostrę Ignację, która podjęła obowiązki w zakrystii i siostrę Adrianę katechetkę w Szkole Podstawowej Nr 4.

2. Zapraszamy chętnych chłopców szczególnie z klasy czwartej do grona ministrantów. Zapisy przyjmuje ks. Mieczysław. Natomiast dziewczęta zapraszamy do scholi. Zapisy przyjmuje siostra Jakuba. Pierwsze spotkanie scholi we wtorek o godz. 16.30 w Oratorium.

3. Spotkanie Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników i Stowarzyszenia Matusi Małgorzaty w czwartek o godz. 19.00 w Oratorium

4. W przeszłą sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia do przemyskiej Archikatedry zapraszamy członków Straży Honorowej na uroczystości z okazji 150 - lecia istnienia Straży Honorowej. Szczegółowy program na plakacie. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

5. Również w przyszłą sobotę zapraszamy na miejską Drogę Krzyżową. Rozpoczęcie Mszą św. w Archikatedrze o godz. 18.00. O godz. 19.00 Droga Krzyżowa i przemarsz ulicami miasta na Wzgórze Trzech Krzyży. Zapraszamy parafian do niesienie krzyża od III do IV stacji.

6. W przeszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się kwesta do puszek na Radio Fara.

7. Spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej we wtorek 17 września o 19.00 w kaplicy św. Jana Bosko.

8. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania w klas ósmych wraz z rodzicami w środę 18 września o 19.00 w Oratorium.

9. Spotkanie rodziców i uczniów klas szóstych rozpoczynających przygotowanie do sakramentu bierzmowania we czwartek 19 września o godz. 19.00 w kaplicy św. Jana Bosko.

10. Zachęcamy i zapraszamy osoby chętne do przystąpienia do Róż Żywego Różańca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: śp. Romana Boczkowskiego, śp. Anielę Osiadłą i śp. Józefę Daraż. Polecając ich Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...

06 Wrzesień 2019
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie