SALEZJANIE - PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PRZEMYŚLU

Ogłoszenia parafialne

← PoprzednieNastępne →

XX Niedziela Zwykła - 18 sierpnia 2019 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za składane ofiary na remont organów i inwestycje w naszej parafii. W ostatnią niedzielę zebrano 8.533 zł. Wszystkim serdecznie dziękujemy za ofiarność. Bóg zapłać.

2. W zakrystii można nabyć książkę ukazującą życie i męczeństwo błogosławionego ks. Józefa Kowalskiego pt.: Miał być i jest świętym autorstwa Jaromira Kwiatkowskiego.

3. W sobotę przypada miesięczne wspomnienie Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. O godz. 17.00 uroczysta nowenna. Po nowennie procesja różańcowa z odczytaniem próśb i podziękowań składanych do skarbonki przy ołtarzu Matki Bożej. Do niesienia figury Wspomożycielki zapraszamy Róże 17b, 18b, 19b, 20b, 21b. Po procesji Msza św. w intencji próśb i podziękowań.

4. Zapraszamy do wzięcia udziału VI Edycji Ligi Salezjańskiej w piłkę nożną, która odbędzie się w sierpniu. Wszelkie informację można uzyskać na stronie internetowej parafii.

5. W dalszym ciągu prosimy o wpisywanie się do księgi znajdującej się za ławkami w tylnej części kościoła. Przypominamy, że wpisy są konieczne do rozliczenia finansów otrzymanych na remont naszego kościoła z projektu Unii Europejskiej.

6. Szkoła Salezjańska prowadzi nabór na nowy rok szkolny. Są jeszcze wolne miejsca do klasy 4 i 7 szkoły podstawowej oraz pierwszych klas liceum. Zainteresowanych zapraszamy do sekretariatu szkoły w godzinach od 8.00 do 13.00.

18 Sierpień 2019
ks. Bogdan Nowak
Przeglądaj wszystkie